Investujte s námi

Bezpečnější a efektivnější cesta pro Vaše investice!

Bezpečné a výnosné investování

Staň se součástí naší komunity a společně s námi přispívej k lepšímu zítřku! S EasyFunding můžete vložit své peníze do projektů, které podporují vývoj nových, inovativních technologií. Představte si to jako koupě podílu na velkém projektu, který má za cíl zlepšit život lidí a ochraňovat naši planetu.

A co to pro Vás znamená?

  • Výnosy: Když investujete, máte možnost vydělat více peněz, než když je necháte jen ležet doma, nebo na běžném účtu.
  • Přístup k větším projektům: S námi můžete investovat i do větších projektů, ke kterým by jednotlivec neměl samostatně přístup.
  • Diverzifikace: Můžete si jednoduše rozložit riziko tím, že nevložíte všechny peníze do jedné investice, ale rozdělíte je mezi více projektů nebo úvěrů.
  • Flexibilita: Můžete si vybírat, kolik peněz chcete investovat a do jakých typů projektů.
  • Bezpečnost: Snažíme se, aby byla Vaše investice co nejbezpečnější, proto používáme záruky jako nemovitosti nebo jiné hodnoty, které pomohou vložené peníze ochránit.
  • Investujete společně s námi:  Do projektů investuje společně s Vámi i naše platforma a všechny naše investiční příležitosti pečlivě prověřujeme.

 

Přehled všech našich investičních projektů najdete na platformě EasyFunding. Stačí se k nám jen přidat, zaregistrovat a vybrat si projekt, který Vám nejvíc vyhovuje. Tak můžete vydělávat peníze a zároveň pomáhat naší planetě!

 

Buďte u toho s námi!