Jak to funguje

Vysoké zhodnocení, krátkodobý horizont, žádné poplatky, dohled ČNB, měsíční výplata úroku a také možnost investovat nízké částky.
S námi je to EASY!

Jak EasyFunding funguje?

Propojujeme drobné investory se společnostmi, které hledají finanční zajištění pro své investiční projekty. A právě tomuto způsobu financování se říká Crowdfunding. Jde o další a rozhodně zajímavou formu zhodnocování volných finančních prostředků hned vedle podílových fondů nebo dluhopisů. Jeho výhodou je, že nemusíte rozumět složitostem finančního trhu, a přesto se můžete finančně podílet a tvořit zisk na rozvoji zajímavých oborů i projektů. Všechny odborné prověrky a analýzy investičních příležitostí v našem portfoliu už jsme totiž provedli za vás. U nás se stačí pouze zaregistrovat a pak už si jen vybrat tu nejvhodnější investici.

“Přidejte se k nám a najděte svou vlastní investiční cestu... Zažijte, jaké to je, když vaše peníze pracují pro vás a zároveň podporují projekt, který má smysl i pro naši planetu”

Jaká jsou rizika?

EasyFunding je v procesu pro získání licence od České národní banky a jsme tak zavázáni plnit celou řadu požadavků nejen na ochranu investora. Naše společnost, jako i celý crowdingový trh, totiž podléhá v České republice, a samozřejmě i v EU, regulaci. A právě i díky přísnému dohledu se crowdfunding stal atraktivní cestou, jak zhodnotit své peníze s minimálním rizikem.

A jak tedy začít?

Registrace

Hned na začátku je třeba projít rychlou registrací, kdy si musíme ověřit vaši totožnost, podobně jako to znáte ze své banky. Vše je samozřejmě online bez nutnosti opustit gauč. Po zaregistrování získáte přístup do klientské zóny, kde uvidíte nabídku všech našich dostupných projektů a získáte veškeré informace, které ke svému rozhodování potřebujete. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete spolehnout také na naši klientskou podporu, která je připravena vám s čímkoliv pomoci.

Výběr investice

V systému pak vidíte přehled všech aktuálních investičních příležitostí a jejich detaily, včetně vlastníka, zhodnocení i rizikovost investice. Tyto investiční analýzy, stejně jako u bank, vycházejí z metodiky ministerstva financí. Většina projektů v našem portfoliu má velmi nízkou rizikovost, protože nezařazujeme začínající start-upy, ale soustředíme se na investiční záměry zavedených a úspěšných firem s důrazem na pozitivní dopad na životní prostředí.

A když už investuji

Vybranou částku můžete investovat celou do jednoho projektu, nebo si ji rozdělit po menších částkách do více různých a diverzifikovat. Minimální investice je již od 10.000 Kč. U většiny našich projektů vyplácíme úrok měsíčně a ten vám pak připíšeme do klientské zóny, odkud si peníze můžete kdykoli poslat zpět na svůj běžný účet.

Zaujala vás některá z našich investičních příležitostí? Na své konto v klientské zóně nejdříve převedete vybranou částku. Vaše peníze jsou zde v bezpečí pod záštitou platební instituce EasyChange s.r.o., která také vlastní licenci od ČNB.

Návratnost investic je nejčastěji od několika měsíců do tří let. Když projekt skončí, jistinu včetně všech úroků vám připíšeme zpět do klientské zóny. Není tedy nic jednoduššího, než si vybrat další projekt a vydělávat dál.

S EasyFunding je to opravdu EASY!