Na co se můžeš spolehnout

Investice v korunách nebo eurech, žádné poplatky, rychlá návratnost investic, stabilní výnosy, možnost investovat i pro právnické osoby. Buď u toho s námi!

EasyFunding

Jsme EasyFunding, součást mezinárodní skupiny EasyChange. Zaměřujeme se především na financování projektů zavedených a stabilních firem formou takzvaného crowdfundingu. To znamená, že větší počet lidí se složí a stane se součástí konkrétního projektu a úspěchu firmy.
Když se rozhodneš investovat, neplatíš žádné vstupní ani správní poplatky. Nabízený úrok je to, co skutečně dostaneš. Výnosy se většinou pohybují v rozmezí 7-12 % p.a. a u většiny projektů je vyplácíme měsíčně.
Velkou výhodou je rychlá návratnost investic, tedy likvidita finančních prostředků. Délka projektů je většinou od několika měsíců do tří let. Investovat můžeš jednorázově již od 10 tisíc korun. Nezáleží tedy na tom, jestli jsi student, rodič, důchodce, nebo zkušený investor, který chce diverzifikovat své portfolio. S námi může investovat každý. Celý proces je bezpapírový, registrace, ověření identity i samotné investování probíhá výhradně on-line.
Každý investiční projekt od prověřených partnerů předem pečlivě vybírá a posuzuje tým našich zkušených ekonomů a analytiků. Hodnocení jednotlivých projektů probíhá na základě metodiky Ministerstva financí.
Když se rozhodneš investovat, máš možnost se se všemi nabídkami podrobně seznámit a posoudit i rizikovost daného projektu. Sám tak rozhodneš, jestli se ti projekt líbí a věříš mu. Vzhledem k tomu, že nenabízíme projekty nezkušených start-upistů a začínajících podnikatelů, je rizikovost projektů obvykle minimální. U řady projektů jsou navíc investované prostředky kryté instalovanou technologií.
Zajímá tě více podrobností? Podívej se, jak to funguje.
Jsi tady poprvé? Přečti si více o nás.