Napsali o nás

A co se o nás dozvíte v médiích?

Naše projekty jsou velmi i mediálně zajímavé a proto se o nás také často píše...

Příklady našich úspěšných projektů:

HIPPOTRON ICE - toto technologické zařízení je specializovaný systém určený pro údržbu a správu ledových ploch na zimních stadionech. Tento systém zajišťuje optimální kvalitu ledu pomocí pokročilých metod chlazení a čištění. Systém také umožňuje monitorování a správu energie, což pomáhá šetřit náklady na provoz stadionu a tím i životní prostředí. Díky platformě EasyFunding a našim investorům se toto zařízení podařilo dostat na téměř všechny významné zimní stadiony v ČR i SR včetně té největší O2 arény. Ta již s touto novou technologií dokonce hostila Mistrovství světa v hokeji.

Přečtěte si o nás:

idnes.cz: "V O2 areně prochází voda magnetickou rezonancí. Zlepší led pro MS v hokeji"

MINUTE SHOP - koncept bezobslužných prodejen od společnosti Store Invent Automation je inovativní a jedinečný přístup k maloobchodnímu prodeji potravin v České republice. Tyto prodejny jsou otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a fungují zcela bez personálu, přičemž ke vstupu do prodejny a nákupu je potřeba pouze chytrý telefon. tento koncept přináší moderní a pohodlný způsob nakupování, který je přizpůsoben současným potřebám a životnímu stylu zákazníků. Díky získaným prostředkům od investorů EasyFunding se podařilo otevřít novou pobočku v lukrativní lokalitě luxusní rezidence a kanceláří DOCK Libeň a další nové jsou už v realizaci.

Přečtěte si o nás:

novinky.cz: "Pokladny jsou z pravěku. Česká „sámoška“ na to jde jinak"

czechcrunch.cz: "Jako Amazon po česku. V Praze vyrostla síť prodejen bez jakékoliv obsluhy, nákup nemusíte ani markovat"

idnes.cz: "Žádný personál ani jiný zákazník. V Česku roste síť bezobslužných obchodů"

zive.cz: "Česká síť obchodů funguje bez prodavačů a pokladních. K markování zboží používá RFID štítky"

Tyto a mnoho dalších úspěšných projektů najdete na našem investičním marketplace po přihlášení do klientské zóny zde.

Ptáte se na neúspěšné projekty? Tak to Vás musíme zklamat. Naše úspěšnost při vyplácení projektů je 100%. Všechny investiční příležitosti v naší nabídce jsou pečlivě a odborně prověřené tak, aby riziko spojené s investicí bylo minimální, a to se nám zatím vždy daří!

 

Dobročinný projekt

HIPOTERAPIE - léčba za pomoci kontaktu s koňmi, která přináší nemocným nejen radost, ale především významná terapeutická zlepšení v jejich každodenním životě. V Česku se o tomto odvětví léčebné pomoci jen velmi málo mluví, a proto jsme se spojili se světoznámou osobností Martinou Skalou, která koním zasvětila život, a vytvořili dobročinnou sbírku na podporu hipoterapeutického centra Kosmonosy.

Přečtěte si o nás:

novinky.cz: "Výtvarnice Martina Skala: Z Malé Strany k Binoche, Formanovi, Polanskému až k indiánům"

tištěné periodikum Vlasta: květen 2024 (zmínka o EeasyFunding.cz na stránce 17 - "V červenci pak pojedu v Mongolsku jednu z nejdelších expedic v sedle na světě. Měří 1200 kilometrů a je součástí charitativní akce podporující hipoterapii v Čechách na webu EasyFunding")