O nás

Udržitelnost je investiční budoucnost, buďte u toho s námi už dnes... Zaměřujeme se na společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj,to je EasyFunding!

Poznej nás

Nejsme neosobní korporát ani banka. Jsme dynamická a rychle rostoucí firma, která pomůže zhodnotit vaše finance. Investice nás baví a náš tým má velké zkušenosti ze světa velkých peněz. Propojujeme investory se zavedenými společnostmi, tak aby se všichni společně mohli podílet na růstu a profitovat z něj.

Zaměřujeme se především na crowdfundingové financování v oblasti inovativních technologií, společenské odpovědnosti nebo udržitelného rozvoje. Jsme součástí mezinárodní skupiny EasyChange Group, která funguje na českém trhu již od roku 2010, je držitelem licence platební instituce s ročním obratem přesahující 3 miliardy korun. Řídíme se přísnými etickými standardy a naše činnost je plně pod dohledem České národní banky i Finančního analytického úřadu.

Jsme také jedním ze zakládajících členů Asociace crowdfundingových platforem, která je vedle ČNB garantem mimo jiné toho, že všichni členové dodržují legislativní i etické standardy. Záleží nám na tom, aby investice našich klientů nesly zajímavé zhodnocení s minimální mírou rizika.

Náš tým

Matěj Novák

Founder & CEO

Matěj se v oblasti financí pohybuje od roku 2006. Je zakladatelem a CEO mezinárodní finanční skupiny EasyChange, která kromě České republiky působí také například ve Velké Británii, Polsku nebo Spojených státech. Je členem představenstva Fintechové asociace a předsedou správní rady české crowdfundingové asociace.

Václav Svoboda

Obchodní ředitel

Vašek se v oblasti financí pohybuje od roku 2007. Má zkušenosti z oblasti finančního poradenství, pojišťovnictví i oblasti investic. Je členem investiční komise EasyFunding a členem kontrolní komise v Asociaci Crowdfundingových platforem.

Petr Majer

Ředitel distribuce

Petr je zkušený manažer a v oblasti financí se pohybuje od roku 2007. Má zkušenosti z bankovního sektoru, finančního poradenství, investic i vrcholového managementu.